Klíčová dírka

Pomáháme dětem s onkologickým onemocněním.

Klub kreslířů a humoristů (dále jen KKH) a časopis Tapír jsou u zrodu nového českého muzikálu „Albrecht už se nezlobí“ (více o muzikálu ve videu na konci tohoto článku) a součást muzikálu je i pomáhat dětem s onkologickým onemocněním.
Protože KKH a časopis Tapír jsou hlavně přes kreslení, vymysleli jsme „kreslící pomoc“ tj. kreslíme na téma:
„Co bych chtěl/a vidět klíčovou dírkou“

Video o projektu KLÍČOVÁ DÍRKA
—KLIKNI ZDE—

Muzikál Albrecht už (se) nezlobí – bude i pomáhat!

Muzikál Albrecht už (se) nezlobí – bude i pomáhat a to konkrétně onkologicky nemocným dětem. Společně s námi se do toho zapojí : Komunitní centrum Chebsko, Hospic sv. Jiří, Klub kreslířů a humoristů, časopis Tapír a také známé osobnosti. Pomozte prosím sdílením :-)ODKAZ NA INFO ZDE : http://www.kkh-tapir.cz/klicova-dirka/

Zveřejnil(a) TV Chebsko dne Středa 12. srpna 2020

 

Víc o tomto projektu najdete na webových stránkách www.klicovadirka.cz

Kreslit budou profesionální výtvarníci včetně našich tapířích kreslířů, oslovíme i známé osobnosti z různých oborů (primáře, sportovce, umělce, politiky…), nedílnou a velice důležitou součástí budou i obrázky od samotných dětí, které se potýkají s touto zákeřnou nemocí a v neposlední řadě se do kreslení zapojí i klienti Hospice Sv. Jiří v Chebu.

Díky těmto kresbám posbíráme potřebné finance, čímž budou umořovány potřeby pro pomoc těmto dětem.

Pokud nám chcete pomoci, nakreslete prosím i vy obrázek.
Oslovte i další, o kterých víte, že by rádi pomohli. Může to být váš řezník, u kterého rádi nakupujete, vaše zubařka, pani recepční z hotelu, kam rádi jezdíte, nebo pošťák, který vám denně nosí poštu… prostě kodokoliv. A vůbec nevadí, že neumí kreslit. I kdyby nakreslili sluníčko nebo srdíčko, každý obrázek se počítá.

Pravidla:
1) Vytiskni si klíčovou dírku. Tady je: Klicova dirka
2) Nakresli do ní svůj obrázek na téma „Co bych chtěl/a vidět klíčovou dírkou“ Může to být humornou formou, ale i vážně. Jak chcete.
3) K obrázku přilož list, kde se nám představíš, ať víme s kým máme tu čest, kdo nám to nakreslil. Napiš své jméno, věk, zaměstnání, město, kde žiješ a pokud jsi prožil něco podobného a je jedno jestli TY přímo, nebo někdo z tvého okolí, tak se nám můžeš svěřit.
4) Obrázek nám pošli na adresu:
Komunitní centrum Chebsko z.s.
Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6
350 02 Cheb
5) Pokud kreslíš elektronicky (do tabletu apod.), tak samozřejmě ani tuto techniku kresby nevylučujeme, ale originály jsou pro nás cennější. Kresbu MUSÍŠ vytisknout, pak prosíme o originál podpis a pošli nám to na naši adresu (viz bod 4).

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

 

Video o připravovaném muzikálu, kterým rovněž budeme pomáhat. —KLIKNI ZDE—

Kdo tuto pomoc připravil?

      

Partner projektu:

   

 

  

Tapír – srandy plný papír…